LV EN RU LT EE FI
Kategorijas

Kas mēs esam un uz ko tiecamies?

LEDakcijas.lv mērķis ir kļūt par inovatīvu, mūsdienīgu un ērti lietojamu interneta veikalu kā arī veikalu (Katlakalna ielā 10, Rīgā) ar galveno pamatnostādni - piedāvāt klientiem plašu sortimentu ar kvalitatīvu LED apgaismojumu par maksimāli zemām cenām un ātru preču saņemšanu mūsu veikalā vai saskaņā ar piegāžu grafiku Jūsu vēlamajā piegādes vietā!

Mūsu mērķis ir piedāvāt klientiem plašāko LED apgaismojuma un apgaismojuma aksesuāru izvēli Latvijā. Mūsu uzņēmums sākotnēji nodarbojā ar LED apgaismojuma vairumtirdziecību. Sakarā ar LED gaismekļu cenu svārstībām (lejupejošām), nolēmām kā savu mērķi izvirzīt arī mazumtirdzniecību. Šobrīd esam ieņēmuši savu nišu apgaismojuma mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības nišā kā stabils un uzticams piegādātājs. Varam lepoties ar daudz veiksmīgiem projektiem un patreiz vienu no vadošajām pozīcijām Latvijas tirgū šajā nozarē.

No 2015.gada 1.augusta pārstāvam arī šobrīd vadošo LED apgaismojuma ražotāju/importētāju Eiropā V-TAC LED, kurš izplata LED apgaismojumu vairāk kā 70 pasaules valstīs. Mūsu saniegumi ir vadošā pozīcija Baltijas valstīs un viena no top pozīcījām Eiropas valstīs vadoties pēc rādītāja apgrozījums/iedzīvotāju skaits.

Kā mēs strādājam?

- LED apgaismojums tiek iepirkts bez starpniekiem no Eiropas centrālajām noliktavām ar pilnu Eiropas sertifikāciju.

- Katru dienu tiek papildināti noliktavas krājumi ar tiešu importu no mūsu sadarbības partneriem Eiropas valstīs.

- Latvijā strādājam bez starpniekiem, lai nodrošinātu zemāko iespējamo pārdošanas cenu gan vairumtirdzniecībā, gan mazumtirdzniecībā.

- Visas preces ir apskatāmas, pārbaudāmas un nopērkamas arī mūsu veikalā.

- Mēs cenšamies strādāt tā, lai Jūsu ieguldītā nauda LED apgaismojumā atbilstu preces vērtībai un kvalitātei, kā arī jaunākajām tirgus tendencēm.

- Mēs cienam savus klientus un ņemam vērā klientu vēlmes!

Kādēļ sadarboties ar mums un iegādāties LED apgaismojumu LEDakcijas.lv?

1) Mēs strādājam ar reāliem preču atlikumiem. Mūsu interneta veikalā un fakstiskajā veikalā preču atlikums pārdošanas cenās tiek uzturēts vismaz 400 000-500 000 EUR apmērā.

2) Mēs strādājam pie tā, lai visas preces, kuras ir ievietotas e-veikalā, būtu arī nopērkamas un pieejamas uzreiz (preču sortiments nepārtraukti papildinās, par konkrētas preces pieejamību (skaitu) lūgums jautāt, rakstot uz mūsu e-pastu info@ledakcijas.lv).

3) Mūsu birojā/veikalā visas preces ir apskatāmas, pieslēdzamas un pārbaudāmas uz vietas. Pārsvarā viss sortiments ir izlikts ar slēdžiem, lai klients var ieslēgt un izvēlēties sev nepieciešamo gaismekli un gaismas temperatūru.

4) Visas cenas, kas norādītas mājaslapā, ir reālas un Jums nebūs jāsaskarās ar nepatīkamām cenu izmaiņām pēc pasūtījuma veikšanas.

5) Mēs strādājam tikai tieši ar ražotājiem un ražotāju pārstāvjiem Eiropā.

6) Par garantiju mūsu veikalā iegādātajai precei atbildam mēs. Brāķētas preces gadījumā Jums nebūs jāapmeklē kāds īpašs pārstāvis vai garantijas serviss.

LED spuldžu efektivitātes kalkulators

Aprēķiniet, cik daudz Jūs ietaupītu un kāds ir LED spuldžu atmaksāšanās laiks!

+
+

Ietaupījums

Atmaksāšanās laiks:

Kopējais ietaupījums:

Aizvērt kalkulatoru