LV EN RU

Videonovērošana

Videonovērošanas kameras jau sen nav nekāda ekstra, bet standarta nepieciešamība ikvienam, kas rūpējas par sava īpašum drošību. Turklāt videonovērošanas kameras nav paredzētas tikai iespējamo laupītāju fiksēšanai, bet noder arī tad, ja, piemēram, vēlaties zināt, ko jūsu prombūtnē dara mājas mīluļi.
Videonovērošanas kameras ir produkts, kas nemitīgi attīstās un tiek papildināts ar arvien jaunām tehnoloģiskajām iespējām. Tomēr to pamatuzdevums saglabājas nemainīgs – nofilmēt un video formātā saglabāt informāciju par nesankcionētu iekļuvi jūsu īpašumā, par mantas zādzību vai bojāšanu.
 
Videonovērošanas sistēmu piedāvājums ir ļoti plašs – no vienkārši lietojamām, nelielām ierīcēm mājas vajadzībām līdz sarežģītiem risinājumiem tirdzniecībai, infrastruktūras objektiem, ražotnēm, noliktavām u.c. Mūsu piedāvājumā ir videonovērošanas kameras, kas noderēs privātīpašuma drošībai un nelieliem uzņēmumiem un kuru ekspluatācijai nav nepieciešamas komplicētas sistēmas. Tās ir IP videonovērošanas kameras, kas darbojas Wi-Fi tīklā un videonovērošanu var veikt no jebkura datora vai viedierīces, kas pieslēgta internetam.
  Vairāk

Videonovērošanas kameras izvēles priekšnoteikumi:

  • Izmantošana telpās vai ārā – iekštelpām paredzētas kameras ar IP20 aizsardzības klasi un tās vizuāli būs “smalkākas”. Āra kamerām jābūt ar aizsardzības klasi vismaz IP65, to korpuss izgatavots no laikapstākļus izturīgiem materiāliem.
  • Ar akumulatoru vai elektrību – vairums, īpaši iekštelpām paredzētie novērošanas kameru modeļi, darbojas ar akumulatoru un nav nepieciešams elektrības pieslēgums. Arī liela daļa jaunākās paaudzes āra kameru darbojas ar akumulatoru. Objektos, kur nav iespējams nodrošināt savlaicīgu akumulatora uzlādi (piemēram, vasarnīca ziemas periodā), vēlams izvēlēties videonovērošanas kameras ar elektrības pieslēgumu.
  • Stacionāras vai rotējošas – stacionāra videonovērošanas kameras filmēs vienu noteiktu zonu, uz kuru vērsta kamera. Rotējošas kameras ir programmējamas, lai ik pēc noteikta laika tās automātiski pagrieztos uz vienu vai otru pusi vai mainītu filmēšanas leņķi.
  • Galvenās funkcijas – filmēšanas izšķirtspēja Full HD līmenī, kustības sensors, skaņas sensors, nakts redzamības sensors, mikrofons, video ierakstīšana un saglabāšana (SD kartē vai “mākonī”).

Mūsu internetveikala www.ledakcijas.lv sortimentā ir videonovērošanas kameras izmantošanai gan telpās, gan ārpus tām.

Mūsu piedāvājumā:

  • iekštelpu videokameras
  • ūdensdrošas āra videokameras;
  • prožektori ar Wi-Fi videonovērošanas kameru.

Mūsu priekšrocības:

  • mūsu piedāvātās videonovērošanas kameras ir sertificētas atbilstoši spēkā esošajai Eiropas Savienības (ES) un Latvijas valsts likumdošanai;
  • profesionālas konsultācijas gan attālināti, gan uz vietas mūsu veikalā par piemērotāko kameru izvēli un pielietojumu;
  • izdevīgas cenas.

LED spuldžu efektivitātes kalkulators

Aprēķiniet, cik daudz Jūs ietaupītu un kāds ir LED spuldžu atmaksāšanās laiks!

+
+

Ietaupījums

Atmaksāšanās laiks:

Kopējais ietaupījums:

Aizvērt kalkulatoru