LV EN RU

LED galvas lukturi

Rāda 1-12 no 18 precēm
Rāda 1-12 no 18 precēm
9.99
Pērc vairāk, maksā mazāk!
Tikai pirkumiem internetā
3-9
9.51 /gab.
10-50
9.34 /gab.
51 un vairāk
9.08 /gab.
+ 0
-38%
9.99 15.99
RRP cena ir ražotāja rekomendējamā mazumtirdzniecības cena(RRP-recommended retail price) Mūsu e-platforma attēlo ietaupījumu no rekomendētās mazumtirdzniecības cenas ar PVN)
+ 0
13.99
Pērc vairāk, maksā mazāk!
Tikai pirkumiem internetā
3-9
13.32 /gab.
10-50
13.07 /gab.
51 un vairāk
12.72 /gab.
+ 0
14.49
Pērc vairāk, maksā mazāk!
Tikai pirkumiem internetā
3-9
13.80 /gab.
10-50
13.54 /gab.
51 un vairāk
13.17 /gab.
+ 0
-9%
14.99 16.49
RRP cena ir ražotāja rekomendējamā mazumtirdzniecības cena(RRP-recommended retail price) Mūsu e-platforma attēlo ietaupījumu no rekomendētās mazumtirdzniecības cenas ar PVN)
+ 0
16.49
Pērc vairāk, maksā mazāk!
Tikai pirkumiem internetā
3-9
15.70 /gab.
10-50
15.41 /gab.
51 un vairāk
14.99 /gab.
+ 0
Galvas lukturi jeb uz pieres liekamie lukturi ir absolūti nepieciešams piederums aktīva dzīvesveida cienītājiem, tūristiem, sportistiem, vairāku profesiju pārstāvjiem (policistiem, glābējiem, militāristiem, celtniekiem, dabas pētniekiem u.c.), dažādu hobiju pārstāvjiem (medniekiem, makšķerniekiem u.c.). Galvas lukturi ir lielisks veids, kā padarīt sevi redzamu, pārvietojoties tumsā, kā arī tie daudzkārt noder sadzīviskām vajadzībām. Īsāk sakot – galvas lukturi būs labs papildinājums ikvienā mājsaimniecībā. 
 
Vairāk

Galvas lukturu priekšrocības:
• gaismas avots ir kopā ar jums un nepazudīs, kā tas mēdz gadīties ar pārnēsājamiem rokas lukturiem;
• jums abas rokas ir brīvas, bet gaismas stars tiek virzīts tieši jums vajadzīgajā virzienā;
• viegls svars un kompakta uzbūve ļauj lukturi viegli uzlikt vai noņemt no galvas. Lietojot to, nav sajūta, ka pieri nospiež smagums;
• labas kvalitātes galvas lukturi ir izturīgi un droši pret dažāda veida iedarbību – klimatiskajiem apstākļiem, mehāniskiem triecieniem u.tml.

Vieni no populārākajiem un pircēju iecienītākajiem ir LED galvas lukturi, kas atkarībā no modeļa piedāvā dažādas funkcijas un ir teicams gaismas avots pat visekstrēmākajos apstākļos. Arī mūsu internetveikalā www.ledakcijas.lv piedāvājumā iekļauti jaunākās paaudzes LED galvas lukturi, sākot no vienkāršiem modeļiem ikdienišķām vajadzībām līdz inovatīviem risinājumiem dažādu jomu pārstāvjiem.

Kā izvēlēties piemērotāko LED galvas lukturi:

• Gaismas spilgtums – pārāk spožs apgaismojums ne vienmēr ir vajadzīgs. Ja pieres lukturi paredzēts izmantot telpās, tostarp, piemēram, alās, pārāk spilgta gaisma var apžilbināt un drīzāk kļūt par traucēkli. Šādā gadījumā ieteicami LED galvas lukturi ar vairākiem apgaismojuma režīmiem, izvēloties katrai situācijai piemērotāko.
• Gaismas krāsa un leņķis – izvēlieties siltāku vai aukstāku gaismu, kas jūsu acīm šķiet piemērotāka. To norāda apgaismojuma temperatūra – mūsu piedāvājumā esošie galvas lukturi aprīkoti ar LED diodēm diapazonā no 5000K līdz pat 6500K (auksti balta gaisma). Savukārt apgaismojuma leņķis ir daudz nozīmīgāks lielums nekā apgaismojuma tālums. Svarīgi, lai apgaismojums būtu plašs un vienmērīgs, bez asas pārejas no centrālā apgaismojuma laukuma uz sānu gaismu. To nodrošina kvalitatīvas LED diodes savienojumā ar labu optiku.
• Vairāki režīmu veidi – LED galvas lukturi lielākoties aprīkoti ar vairākiem apgaismojuma režīmiem. Piemēram, strobo gaisma, kas nepieciešama velosipēdistiem. Strobo gaismas režīms nodrošina regulārus gaismas uzplaiksnījumus, kas ļauj ātri pamanīt riteņbraucēju uz ceļa. Atkarībā no modeļa iespējama arī sarkana, zaļa vai balta strobo gaisma. Režīms SOS nepieciešams ārkārtas situācijās. Tiek piedāvāts režīms, kas ļauj izgaismot telti vai istabu, neuzmodinot citus cilvēkus, režīms, kas ļauj „pastiept” garāku luktura lietošanas laiku līdz uzlādei. Savukārt ZOOM funkcija ļauj regulēt gaismas stara attālumu un apgaisme leņķi, bet dimmēšanas funkcija palīdz mainīt apgaismojuma spilgtumu, iegādājami arī lukturi ar lāzera stara iespēju. Lukturi var būt aprīkoti ar indukcijas ieslēgšanu, kad apgaismojums ieslēdzas pēc rokas žesta.
• Luktura materiāls – kvalitatīvi galvas lukturi tiek izgatavoti no izturīga materiāla, piemēram, anodēta alumīnija. Šāds korpusa materiāls ir ar augstu triecienizturību, to nav viegli saskrāpēt, un tas neplaisās. Turklāt alumīnijs ir viegls un ar labu siltu siltumvadāmību.
• Svars un izmērs – meklējiet svara ziņā vieglāku modeli, taču, klāt jārēķina arī barošanas elementa – bateriju vai akumulatora svars. Parasti galvas lukturi tiek piedāvāti universālā izmērā un, pateicoties regulējamām stiprinājuma lentām, to iespējams pielāgot dažādiem galvas apkārtmēriem.
• Ūdensizturība – šis parametrs īpaši svarīgs ūdenstūristiem, makšķerniekiem un citiem, kuru aktivitātes saistītas ar atrašanos paaugstināta mitruma vidē. Viena lieta ir standarta aizsardzība pret mitrumu (nokrišņi u.tml.), kas tiek nodrošināta visiem pieres lukturiem, cita – ūdensizturība, ja lukturi paredzēts lietot zem ūdens. Šāda tipa lukturiem tiek piešķirta IPX8 aizsardzības klase, kas nozīmē aizsardzību pret nepārtrauktu iegremdēšanu ūdenī.
• Stiprinājumi – tiem jābūt ērtiem, praktiskiem un viegli lietojamiem. Lukturim ir stabili jāturas pie galvas, tas nedrīkst šūpoties, kratīties vai kļūt vaļīgs. Ieteicams priekšroku dot modeļiem ar divām stiprinājuma lentām, no kurām viena apņem pieri, bet otra iet pāri galvai. Pārliecinieties, ka luktura korpuss ir cieši nofiksēts pie galvas lentām.
• Barošanas tips – atkarībā no modeļa LED galvas lukturi aprīkojami ar AA vai AAA tipa baterijām vai uzlādējami no akumulatora. Turklāt daudzi modeļi piedāvā gan iespēju uzlādēt akumulatoru no 12V automašīnas lādētāja, gan 220V akumulatoru. Atsevišķi modeļi uzlādējami ar USB vadu. 

Aicinām izvēlēties piemērotākos LED galvas lukturs mūsu interneta vietnē www.ledakcijas.lv. Lai piedzīvojumi sākas!

Rāda 1-12 no 18 precēm
1 2

LED spuldžu efektivitātes kalkulators

Aprēķiniet, cik daudz Jūs ietaupītu un kāds ir LED spuldžu atmaksāšanās laiks!

+
+

Ietaupījums

Atmaksāšanās laiks:

Kopējais ietaupījums:

Aizvērt kalkulatoru