LV EN RU

LED galda un grīdas lampas

Telpas apgaismojumam ir funkcionāla un estētiska nozīme. Interjeram atbilstoši izvēlēti gaismekļi rada īpašu noskaņu un nereti kļūst par telpas galvenā akcenta elementu. Šajā ziņā parocīgi ir viegli pārnēsājami gaismekļi – kā grīdas un galda lampas. Brīvi pārvietojot tās telpā, var „spēlēties” ar gaismu un iegūt jaunas noskaņas. Savukārt grīdas lampas jeb stāvlampas pašas par sevi var būt unikāls interjera aksesuārs. Turklāt, ja izvēlētas LED lampas, tad lielisko noskaņu papildina apziņa par energoefektīvu, pārdomāti izvēlētu kvalitatīvu un ilgmūžīgu apgaismojuma veidu.

Vairāk

Mājoklī LED lampas noder jebkur – viesistabā, guļamistabā, kabinetā, bērnistabā. Bez kvalitatīvas galda LED lampas neiztiks neviens rakstāmgalds. Ergonomiski veidotas, praktiski funkcionālas, ar redzei patīkamu gaismas plūsmu tās būs labs sabiedrotais mācībās un darbā. Ņemot vērā, ka galda lampa atrodas salīdzinoši tuvu cilvēkam, tajā ievietotā LED spuldzes neuzkarst un neizdala siltumu, kas var būt traucējoši. 

Īpaša kategorija ir grīdas LED lampas jeb tautā dēvētas par „stāvlampām”. No askētiskiem, vienkāršas formas gaismekļiem līdz dizaineru radītiem unikāliem šedevriem. Stāvlampas konstrukcijas galvenie elementi – statīvs un abažūrs - ļaujas neierobežotām mākslinieciskās fantāzijas iespējām. Kā zināms, lampu abažūrus var izgatavot no visdažādākajiem materiāliem – papīra, diegiem, ādas, auduma u.c. Tos izšuj, apglezno, apdarina ar dažādiem materiāliem. Un arī šeit varam paļauties uz LED spuldzēm, kas nekādā veidā neietekmēs šos skaistos darinājumus. 

Savā piedāvājumā esam iekļāvuši klientu pieprasītākās grīdas LED lampas. Tās ir racionālas, ar universālu, lakonisku, bet vienlaikus stilīgu dizainu, kas labi iekļaujas jebkura veida interjerā. Tāpat, balstoties uz pircēju vēlmēm, esam veidojuši galda lampu sortimentu. LED lampas neprasa īpašu apkopi, tās ir drošas, kvalitatīvas un uzticamas. Ilgstoša LED lampas lietošana neietekmē tās kvalitāti, jo atkarībā no spuldzes modifikācijas, tās darbmūžs ir vidēji 20 000 – 50 000 stundu. 

Iepazīstiet plašāk, kādas galda vai grīdas LED lampas piedāvājam jūsu mājoklim!

LED spuldžu efektivitātes kalkulators

Aprēķiniet, cik daudz Jūs ietaupītu un kāds ir LED spuldžu atmaksāšanās laiks!

+
+

Ietaupījums

Atmaksāšanās laiks:

Kopējais ietaupījums:

Aizvērt kalkulatoru