LV EN RU

LED dienasgaismas spuldzes un karkasi

Vienmērīgas, izkliedētas gaismas nodrošināšanai telpās izmanto dienas gaismas spuldzes vai dienas gaismas lampas. Šāda tipa gaismekļi sniedz dabīgajai gaismai maksimāli pietuvinātu efektu - tā ir gaisma ar viegli zilganu nokrāsu un augstu izšķirtspēju. Pētījumi liecina, ka dienas gaismai tuvs apgaismojums veicina darbaspējas, paaugstina uzmanību un uzlabo koncentrēšanos, tāpēc dienas gaismas lampas plaši izmanto publiskās telpās – izglītības iestādēs, ražotnēs, birojos. Jaunākās paaudzes dienas gaismas spuldzes piedāvā arvien plašākas iespējas to izmantošanā, tāpēc nereti tās tiek izmantotas arī dzīvojamās telpās, radot interesantus apgaismojuma risinājumus. Atšķirībā no agrāk lietotajiem gaismekļiem, kas tika pildīti ar inertu gāzi un dzīvsudraba tvaikiem, mūsdienās dienas gaismas iegūšanai gāzes un tvaiku vietā izmanto LED diodes. Tādējādi LED dienas gaismas spuldzes un dienas gaismas lampas ir absolūti drošas – tajās neizmanto morāli novecojušas tehnoloģijas un kaitīgus ķīmiskos savienojumus (piemēram, dzīvsudraba tvaikus, kas ir ļoti indīgi).
 
Mēs piedāvājam dažāda veida LED dienas gaismas spuldzes un dienas gaismas lampas plašā sortimentā ar atšķirīgu tehnisko specifikāciju, kas ļaus piemeklēt jūsu vajadzībai piemērotāko apgaismes risinājumu.
 
Vairāk

Viens no svarīgākajiem LED dienas gaismas spuldzes parametriem ir gaismas temperatūra, ko mēra kelvinos un apzīmē ar burtu K. Dabiskās dienas gaismas temperatūra ir ap 4200 - 5000 K. Tas nozīmē, ka, izvēloties dienas gaismas spuldzes vai dienas gaismas lampas, jāizvēlas šim lielumam tuvs rādītājs. Jo lielāks kelvinu skaits (5500 – 6500 K), jo gaisma iegūs aukstāku toni un tai būs zilganāka nokrāsa. Jo kelvinu skaits mazāks (2700 – 3200 K), gaisma kļūs siltāka.

Kā jebkuru LED gaismekli, arī LED dienas gaismas spuldzes un dienas gaismas lampas raksturo to radītā gaismas plūsma, ko mēra lūmenos (lm). Atkarībā no vajadzības mākslīgās dienas gaismas iegūšanai var izvēlēties gaismekļus diapazonā no 330 līdz 3000 lm.

LED dienas gaismas spuldzes piedāvā šādas priekšrocības:

• augsta energoefektivitāte un ekonomiskums;
• ieslēgšanas/izslēgšanas process nerada ietekmi uz ekspluatāciju vai tehniskajiem parametriem;
• augsta lietošanas drošība;
• noturība pret sprieguma izmaiņām(220-240V);
• teicama mehāniskā izturība;
• nesatur ķīmiskus savienojumus un toksiskas vielas;
• ilgs kalpošanas laiks līdz 30 000 h (ar visām spuldzes komponentēm);
• plaša izvēle jebkurai vajadzībai.

LED spuldžu efektivitātes kalkulators

Aprēķiniet, cik daudz Jūs ietaupītu un kāds ir LED spuldžu atmaksāšanās laiks!

+
+

Ietaupījums

Atmaksāšanās laiks:

Kopējais ietaupījums:

Aizvērt kalkulatoru