LV EN RU
Kategorijas

LED papildlukturi (darba lukturi)

Produkti 1-1 no 1
BEZMAKSAS piegāde
Bezmaksas piegāde uz Omniva, DPD, Circle K un pasta nodaļām
40W(4000Lm) LED Domestic papildlukturis, R112, R10, IP68, auksti balta gaisma 6000K Preces kods: 1605-NS20
251.99
Pērc vairāk, maksā mazāk!
Tikai pirkumiem internetā
3-9
239.99 /gab.
10-50
235.50 /gab.
51 un vairāk
229.08 /gab.
251.99

Pērc 3gab.-9gab. - maksā 239.99/gab.

Pērc 10gab.-50gab. - maksā 235.50/gab.

Pērc 51gab. un vairāk - maksā 229.08/gab.

Lai arī katra transportlīdzekļa standartaprīkojums ietver tehniskajai specifikācijai atbilstošus gaismas lukturus, nereti lielākai drošībai un papildu funkcionalitātei, tiek izmantoti auto papildlukturi. Šajā ziņā LED papildlukturi ir vieni no pieprasītākajiem. Tie ietver vairākas produktu grupas – auto papildlukturi, piemēram, kravas transportam, auto darba lukturi dažādiem specifiskiem transportlīdzekļiem kā meža tehnika, ceļu būves vai celtniecības transports un traktoru darba lukturi traktortehnikas vajadzībām.

Vairāk

LED papildlukturi aprīkoti ar ekspluatācijā drošām un ilgmūžīgām LED diodēm. Tas nozīmē, ka šie auto papildlukturi būs uzticams gaismas avots un nodrošinās atbilstošo gaismas plūsmu visā lukturu ekspluatācijas mūža garumā – vidēji 50 000h. Visi mūsu piedāvājumā esošie LED papildlukturi atbilst IP67 aizsardzības klasei, kas nozīmē lukturu hermētiskumu un aizsardzību pret īslaicīgu iegremdēšanu ūdenī. Lukturiem ir arī augsta triecienizturība, to korpuss izgatavots no triecienizturīga alumīnija ar papildus apstrādi pret rūsu.

Visi LED papildlukturi atbilst Eiropas Savienības sertifikācijai, un to garantija ir divi gadi. Jāzina, ka jebkurā gadījumā LED papildlukturi uzstādāmi tā, lai tie neapžilbinātu vai kā citādi netraucētu citus satiksmes dalībniekus.

Auto papildlukturi visbiežāk tiek izmantoti apvidus automašīnām un kravas transportam. Tie ir LED papildlukturi ar šauru, platu vai kombinētu apgaismes leņķi, atšķirīgu gaismas plūsmu (lm) un stiprinājuma veidu. Piemēram, apvidus automašīnām šādus lukturus uzstāda uz jumta, piemēram, nodrošinot labāku redzamību bezceļa apstākļos, braucot diennakts tumšajā laikā. Tāpat šie auto papildlukturi izmantojami kā papildu elements teritorijas apgaismošanai, piemēram, atrodoties mežā. Kravas automašīnām auto papildlukturi nodrošina labāku redzamību diennakts tumšajā laikā vai nelabvēlīgos laika apstākļos. Jo īpaši svarīgi tas ir tālbraucēju kravas transportam.

Strādājot skarbākos apstākļos, piemēram, mežizstrādē, būvniecībā, svarīgi, lai auto darba lukturi būtu maksimāli droši un izturīgi. Arī traktoru darba lukturi ietver analogas prasības. Kā zināms, traktortehnika ir tas transportlīdzekļu veids, kas, ņemot vērā to darba vidi, pakļauti lielākam dažāda veida ārējās mehāniskās iedarbības riskam. 

Plašā izvēlē LED papildlukturi dažāda veida transportlīdzekļiem meklējami šeit, internetveikalā www.ledakcijas.lv!

Produkti 1-1 no 1

LED spuldžu efektivitātes kalkulators

Aprēķiniet, cik daudz Jūs ietaupītu un kāds ir LED spuldžu atmaksāšanās laiks!

+
+

Ietaupījums

Atmaksāšanās laiks:

Kopējais ietaupījums:

Aizvērt kalkulatoru