LV EN RU

Iekštelpu LED gaismekļi sienām un griestiem

LED griestu lampas

Griestu lampa parasti veido telpas galveno apgaismojumu, tāpēc gaismekļa izvēle nav vienkārša. Viena lieta ir lampas tehniskie parametri, otra - dizainiskais izpildījums. Nereti griestu lampa ir tā īpašā “rozīnīte” visā telpas interjerā, kas, jau ienākot pa durvīm, piesaista uzmanību. Jebkurā gadījumā LED griestu lampas ir viens no risinājumiem, kā iegūt kvalitatīvu un sev tīkamu apgaismojumu.

Izvēlēties LED griestu lampas nozīmē iegūt visas LED spuldžu piedāvātās priekšrocības, no kurām būtiskākās ir energoefektivitāte un ilgs kalpošanas laiks.

LED griestu lampas iedala šādos veidos:

  • Plafoni – gaismekļa veids, kura galvenā konstrukcijas sastāvdaļa ir pēc iespējas plakanāks kupols, kas piestiprināts cieši pie griestiem. Plafoni ieteicami telpām, kuru griestu augstums nepārsniedz 2.5 m.  Plafonu kupoliem lielākoties ir apaļa vai kvadrātveida forma.
  • Lustras – pie griestiem piekarami gaismekļi, kas parasti kļūst par telpas centrālo elementu. LED lustras kalpo arī kā dizaina elements, piemēram, ar vairākiem kupoliem tās rada interesantu interjera akcentu.
  • Iekaramie gaismekļi – lustrai līdzīgi gaismekļi ar vienu gaismas avotu. Šādas LED griestu lampas dēvē arī par kulonu lampām. Iekaramie gaismekļi vairāk paredzēti telpām ar augstiem griestiem, tos var izvietot dažādās kombinācijās, radot oriģinālus interjera akcentus.

Mūsu internetveikalā ledakcijas.lv piedāvājam dažāda dizaina LED griestu lampas plašā izvēlē. To vidū griestu lampas ar dimmējamām LED spuldzēm gaismas spilgtuma mainīšanai, apaļas vai kvadrātveida formas griestu gaismekļi individuāla dizaina radīšanai, LED griestu lampas stiprināšanai gan pie betona, gan koka vai ģipškartona apšuvuma griestiem. Atkarībā no modeļa lampu korpusi izgatavoti no metāla, akrila vai polikarbonāta.

Mūsu priekšrocības:

  • mūsu piedāvātās LED griestu lampas sertificētas atbilstoši spēkā esošajai Eiropas Savienības (ES) un Latvijas valsts likumdošanai;
  • profesionālas konsultācijas gan attālināti, gan uz vietas mūsu veikalā par piemērotāko griestu lampu izvēli un pielietojumu;
  • izdevīgas cenas.

LED spuldžu efektivitātes kalkulators

Aprēķiniet, cik daudz Jūs ietaupītu un kāds ir LED spuldžu atmaksāšanās laiks!

+
+

Ietaupījums

Atmaksāšanās laiks:

Kopējais ietaupījums:

Aizvērt kalkulatoru