LV EN RU LT EE FI SE
Kategorijas

DJI drons Mavic Air Arctic white

Preces kods: DJIMAVAIRWH
Pieejamība:
Prece uz pasūtījumu-piegāde ~10 d. laikā
849.00/gab.

Vēlies individuālu cenas piedāvājumu?
»Pieprasīt individuālu cenas piedāvājumu«

Piedzīvojums var sākties

Ārkārtīgi kompakts drons, kurš funkcionalitātes ziņā spēj mēroties spēkiem arī ar lielākiem "sugasbrāļiem", bet pārvietojamības ziņā ievērojami tos pārspēj. 

3-asu stabilizēta kamera

Mavic Air ir vismazākais DJI drons ar trīs asu kameras stabilizāciju – jūsu lieliskie, stabilie un plūdeni filētie kadri patīkami pārsteigs gan jūs pašus gan tos, kuriem tos rādīsiet.

32 MP sfēriskās panorāmas

Papildu horizontāliem un vertikāliem panorāmas foto, ar DJI Mavic Air varēsiet uzņemt arī sfēriskās panorāmas, pie tam, ierīce pati saliks 25 uzņemtos foto vienā milzu izmēra 32 MP izšķirtspējas sfēriskajā panorāmā, kuru varēsiet aplūkot gan virtuālās realitātes brillēm, gan pārveidot par "mazās planētas" tipa foto, kurš greznos jūsu sienu vai noderēs kā lieliska, paša veidota dāvana.

4K 100 Mbps video

Mavic Air spēj uzņemt 4K izšķirtspējas video ar 30 kadriem sekundē, ierakstot līdz pat 100 Mbit video informācijas ik sekundi – tas izskatīsies lieliski jūsu 4K televizorā!

 

Palēninātie (Slow-Motion) kadri

Mavic Air kameras spēja uzņemt 1080p izšķirtspējas video ar ātrumu 120 kadri sekundē ļaus to pārvērst elpu aizraujošā palēlinātā video (4x lēnāk, ja montējam 30fps video, un 4,8x palēlinājums, ja lietojam klasiskajam kino vistuvāko – 25 kadru sekundē, kameras iestatījumu).

 

HDR foto

Jaunieviestais HDR (High Dynamic Range) algoritms nodrošina iespēju augsta gaismas kontrasta apstākļos uzņemt kadrus, kuros detalizācija ēnās nepazudīs, bet vienlaikus arī gaišās vietas (debesis, ūdens atspulgi) nebūs pārgaismotas.

12 MP foto

Mavic Air aprīkots ar 1/2.3 collu matricas izmēra un 12-MP izšķirtspējas CMOS kameras sensoru. Objektīvam ir f/2.8 gaismasspēja un 24mm fokusa attālums (35mm kadra ekvivalentā).

8 GB iebūvētās atmiņas

Papildu micro SD kartes ligzdai, Mavic Air ir arī 8 GB iebūvētās atmiņas gadījumam, ja atmiņas karte pilna vai – gadās arī tā – aizmirsusies mājās.

Saliekams

Mavic Air salocītā veidā ir teju vai kabatā nēsājams!

Saliekama ir arī vadības pults!

To iespējams izmantot ar visiem aktuālajiem iPhone modeļiem, un, ja iegādājamies trešo ražotāju adapteru, arī ar iPad.

 

ActiveTrack

ActiveTrack tehnoloģija ļauj iestatīt objektus, kuriem drona kamera sekos automātiski, bez operatora (pilota) palīdzības – noturēt kadrā riteņbraucēju nekad vēl nav bijis vienkāršāk!

 

QuickShots režīmi

Izvēlies vienu no sešiem automātiskajiem QuickShots uzņemšanas režīmiem – Rocket, Dronie, Circle, Helix, Asteroid, vai Boomerang, un tālāko drons izdarīs pats, ļaujot tev iegūt lielisku, profesionāli filmētu video.

 

SmartCapture

Jautri, vienkārši un intuitīvi – SmartCapture ir iespēja vadīt dronu pavisam jaunā veidā – ar žestu palīdzību. 

 

TapFly

Ja vēlies koncentrēties tikai uz filmēšanu un pilotēšanu atstāt drona ziņā, norādi ekrānā, uz kurieni vēlies, lai drons lidotu, un nododies filmēšanai. TapFly darbojas lidojumā uz priekšu, uz atpakaļu, brīvā lidojuma (vari grozīt dronu/kameru uz jebkuru pusi, bet drons lidos uz norādīto punktu) un koordinātu režīmā. Lidojuma ātrumu vari mainīt pēc saviem ieskatiem.

 

Flight Authonomy 2.0 vizuālā drošības sistēma

Izmantojot kameru un trīs virzienu (uz priekšu, uz atpakaļu un uz leju) šķēršļu sensorus un jaudīgo procesoru, Mavic Air ievāc un apstrādā apkārtējās vides informāciju, nodrošinot stabilu "karāšanos gaisā" un līdzenu lidojumu. APAS (Advanced Pilot Assistance Systems) sistēmas izmantošana ļauj Mavic Air pašam aplidot pamanītos šķēršļus – jūsu piedzīvojumu pilnie atklājumi vēl nekad nav bijuši tik droši un vienkārši.

Apakškategorija: Droni

Jautājumi par šo preci?

LED spuldžu efektivitātes kalkulators

Aprēķiniet, cik daudz Jūs ietaupītu un kāds ir LED spuldžu atmaksāšanās laiks!

+
+

Ietaupījums

Atmaksāšanās laiks:

Kopējais ietaupījums:

Aizvērt kalkulatoru