LV EN RU

Drošības, aizsardzības preces

Pieaudzis cilvēks diennaktī vidēji veic aptuveni 20 tūkstošus ieelpu un izelpu, bet caur mūsu plaušām iziet aptuveni 10 000 litru gaisa. Turklāt gandrīz  90% sava laika cilvēks pavada telpā. Tātad - ir ļoti svarīgi, kādu gaisu mēs elpojam!
Lai gaiss būtu maksimāli tīrs un kvalitatīvs, talkā jāņem baktericīdais recirkulators. Kas tas? Nu tā vienkārši sakot –ultravioletā lampa, ko daudzi vēl noteikti atceras no bērnudārza laikiem kā “kvarca saulīti”.
Šādas dara ar gaisu un virsmām to pašu, ko jūs darāt ar rokām, mazgājot tās ar ziepēm. Baktericīdās lampas simtreiz un tūkstošreiz samazina baktēriju un vīrusu skaitu gaisā ap jums, kuru jūs elpojat! Tajā pat laikā šīs lampas nesterilizē gaisu, jo dzīvot sterilā vidē cilvēkiem ir nedabiski.
Baktericīdā recirkulātora  darbības princips ir balstīts uz pastāvīgu, aktīvu gaisa cirkulāciju ultravioleto lampu tiešā tuvumā, nodrošinot maksimālu dezinfekcijas efektivitāti. Recirkulācijas kamerā ir atstarojoša iekšējā virsma, kur atkārtoti tiek atstaroti ultravioletie stari, šādi palielinot starojuma blīvumu un pastiprinot dezinfekcijas efektu.
Baktericīdie gaisa recirkulātori:
- lieliski piemēroti gaisa dezinfekcijai slimnīcās (īpaši uzņemšanas telpās, operāciju zālēs, dzemdību telpās u.c.), pētniecības laboratorijās, veterinārajās klīnikās, bērnudārzos, skolās, birojos u.c.
- ultravioletais starojums iznīcina patogēnos vīrusus, baktērijas un sēnītes, kas atrodas gaisā, kas ir ļoti efektīvi cīņā pret slimībām, kas izplatās gaisā pilienu veidā (Covid-19)
- nodrošina pilnīgu aizsardzību no tiešā ultravioletā starojuma, neveido ozonu, jo tiek izmantotas speciālas to veidošanos kavējošas lampas
- vispieejamākā un efektīvākā gaisa dezinfekcijas metode cilvēku klātbūtnē, kuru viegli uzstādīt, lietot un uzturēt. Klusas darbībā.
“LEDakcijas” piedāvā  vismodernākās bezozona baktericīdās lampas BactoSfera Līdz 60 metriem. ORBB 30x2 ORBB30/2 17-004.
Mēs rūpējamies par savu reputāciju un Jūsu drošību!
  Vairāk

LED spuldžu efektivitātes kalkulators

Aprēķiniet, cik daudz Jūs ietaupītu un kāds ir LED spuldžu atmaksāšanās laiks!

+
+

Ietaupījums

Atmaksāšanās laiks:

Kopējais ietaupījums:

Aizvērt kalkulatoru