LV EN RU LT EE FI SE
Kategorijas

Blogs

Instagram

ledakcijaslv Romantisks pikniks pie jūras vai pastaiga dabā - paņem līdzi bluetooth bezvadu skaļruni ar led gaismiņām! 🥰 Brīnišķīga noskaņa garantēta!☺️ Apskati jau tagad mūsu mājas lapā , sadaļā Gudrā māja!
ledakcijaslv Meklē videonovērošanas kameras? Mums ir ko piedāvāt! Iekštelpu / āra novērosānas kameras no 33,76 euro!
ledakcijaslv #jaunums no mūsu ražotāja! V-TAC SMART Robots – putekļusūcējs ar sauso un mitro tīrīšanu 👍 Lai jūsu mājas spīd un laistās! 😎 👉Putekļusūcējs atkritumus savāc plasmasas tvertnē, nav nepieciešams izmantot atkritumu somas, jeb maisus. Tvertnes ietilpība 600ml. 👉Iebūvēts uzlādējams akumulators, automātiska atgriešanās DOCK bāzē pašlādēšanai. 👉Pretkritiena un sadursmes sensori, zems trokšņu līmenis (zem 65dB) 👉Paradzēts cietkoksnes, flīžu, marmora un cietā paklāja grīdām. 👉Tīrīšanas zonas pārklājums līdz 120kv/m. Pilns darbības laiks 100 min. Pilnas uzlādes laiks 5h. 👉Vadāms ar pulti vai caur aplikāciju. Saderīgs ar Google Home un Amazon Alexa. Komplektācija: Robots – putekļusūcējs Uzlādes DOKS Pults ar divām baterijām Putekļu krātuves kaste Ūdens krātuves kaste Divi grīdas tīrīšanas palikņi Tīrīšanas birste Četras sānu birstes Adapteris Divi HEPA filtri Iegādājies mūsu interneta veikalā, vai nāc ciemos un apskati dzīvē!
ledakcijaslv Tagad BEZMAKSAS PIEGĀDE visiem pasūtījumiem! Ienāc www.ledakcijas.lv un pasūti visu, kas nepieciešams par lieliskām cenām ar bezmaksas piegādi!
ledakcijaslv Klienta terase! 😍 Lampiņu virtene no mūsu veikala! Iesūti mums savas bildes ar LED apgaismojumu, kas iegādāts mūsu veikalā un saņem pārsteiguma balvu no mums! 🌞😍 #balva #konkurss #ledlights #ledakcijas #gaisma #terase
ledakcijaslv Iepērcies pie mums un ietaupi! 🌞 Trešo dosim bez maksas! 😎 Apskati piedāvājumus mājas lapā!
ledakcijaslv Google mūsu veikalu novērtējuši jau gandrīz 600 cilvēku! Mēs ļoti priecājamies par katru atsauksmi! 😍 Atceries, mēs strādājam arī sestdienās, no 11:00 līdz 15:00, brauc un apskati lieliskos piedāvājumus! 😎 Waze vai Google maps raksti : Ledakcijas.lv un pievedīs pie durvīm! 😎
ledakcijaslv Pie mums akcija komplekti 2+1 rit pilnā sparā! 👍👍👍 Pērc komplektu ar diviem produktiem, trešo saņem bez maksas! Atceries - strādājam sestdienās no 11:00 līdz 15:00! Brauc un apskati veikalā, vai jau tagad mūsu interneta veikalā!
ledakcijaslv #konkurss Esam pārliecināti, ka vasara paradzēta tam lai atpūstos! 🌞🌞🌞 Mēs - LEDakcijas.lv daudz strādājam, bet mums arī patīk atpūsties! Viens lielisks veids ir dronu cīņas! Sacensību gars un smiekli ir garantēti!🌞😎 Mums ļoti patīk šī aktivitāte, tāpēc vēlamies to uzdāvināt arī kādam no mūsu sekotājiem! 👍 Lai laimētu kaujas dronu komplektu tev: 👉Jābūt mūsu sekotājam; 👉Komentārā jāatzīmē draugs, kuru uzvarēsi dronu cīņā! Vēlies lielāku iespēju uzvarēt? Piedalies mūsu FB kontā! Laimīgo uzvarētāju izlozēsim 11.07.2019. Dronus un citas foršas lietas apskati šeit mūsu mājas lapā!
ledakcijaslv AKCIJA! Komplekti 2+1, pērc komplektu ar diviem produktiem, trešo mēs dāvināsim! Apskati plašo komplektu piedāvājumu jau tagad : https://www.ledakcijas.lv/search-lv?q=2%2B1 Vai brauc pie mums uz veikalu Katlakalna ielā 10! *Cena norādīta par 2 gabaliem produkta, trešo pievienosim pasūtījumam bez maksas.

Facebook

LED spuldžu efektivitātes kalkulators

Aprēķiniet, cik daudz Jūs ietaupītu un kāds ir LED spuldžu atmaksāšanās laiks!

+
+

Ietaupījums

Atmaksāšanās laiks:

Kopējais ietaupījums:

Aizvērt kalkulatoru