Latvian English Estonian German Lithuanian Russian
  

Grozs

 x 
Grozs ir tukšs

LED PRODUKTI


   

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • istaba
 • ražošanā piedalās
 • piegāde 99ls
 • brauciet ciemos
 • image
 • image
 • image
 • image_reflector
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • post24
Previous Next

1m Alumīnija profils virsapmetuma LED lentai 8-10mm,matēts stikls

Cena:
Cena ar PVN: 4,99 €
LED spriegums:12 V
Apraksts

TEHNISKĀ SPECIFIKĀCIJA

1m Alumīnija profils virsapmetuma LED lentai 8-10mm,matēts stikls  
Pasūtījuma kods: 9992
Paredzēts lentai 8-10mm platumā
izmērs 17.5x7.8x1000mm
komplektā matēts stikls,nobeigumi,stiprinājumi montēšanai
Garantija 2 gadi
min.pasūtījums 1 gb.

 

LED lentu veidi un iedalījumi:

1)Iedalās pēc spilgtuma (no apmēram 300Lumēniem metrā līdz 3000Lumēniem metrā)

2)Gaismas temperatūras krāsas (silti balta 3000K, auksti balta 6000-6400K, neitrāli balta 4000-4500K, sarkana, zaļa, zila, dzeltena vai ar krāsu maiņas funkciju RGB)

3)Pēc spriegums  (12V,24V)

4)Pielietojuma (iekštelpas ar aizsardzības klasi IP20 un bez silikona pārklājuma, ārpustelpas ar aizsardzības klasi IP65 un silikona pārklājumu).

Lentes ir aprīkotas ar 3M pašlīmējošu virsmu.

Lentes ir iespējams dalīt vairākās daļās. Uz lentes ir iezīmētas vietas, kurās tās paredzētas dalīšanai/griešanai īsākos posmos(parasti no 12mm-50mm). Uz lentes ir atzīmēta griešanas vieta.

Pēc lentu griešanas/dalīšanas ieteicams lodēt vai iegādāties speciālus lentu savienojumus, lai pieslēgtu atdalītās daļas barošanas blokam vai elektrības kabelim uz barošanās bloku. Skatiet sadaļā LED lentu savienojumi. Ja Jums ir pieredze lodēšanā - tad iesakām to izmantot un iztikt bez savienojumu iegādes (savienojumu kontakti sliktāk vada elektrību kā lodējums).

Lai saprastu, kādi savienojumi nepieciešami konkrētai lentei, skatiet lentes platumu 8mm vai 10mm. Pārsvarā visām lentēm ar diodēm SMS3528 ir 8mm platums un lentēm ar SMD5050 diodēm ir 10mm platums.

Mūsu Lentēs tiek izmantotas SMD diodes ar izmēriem 3528,5050,5730,3014,2835.

Attiecīgi pie savienojumiem ir norādīti attiecīgie izmēri. Savienojums 5050 ir derīgs arī lentei SMD5730.

Visas LED lentes ir pieejamas 5m ruļļos. Šāds ruļļa izmērs nav nejaušība. Tās netiek komplektētas garākos posmos, jo LED lentēm garākos posmos virs 5m ir strāvas kritums, kas ietekmē lentes spilgtumu. Līdz ar to, ja lentes posmi ir garāki par 5m tos, nepieciešams piebarot ar strāvu. To var darīt pēc vairākām metodēm atkarībā no situācijas  un lentes izvietošanas specifikas, kā arī lentes tipa (krāsainas vai vienkrāsainas). Katrs projekts ir individuāls un precīzāk varēsim to izstāstīt veikalā LEDakcijas.lv .

Visām vienkrāsainajām lentēm galos nāk vadu izvads vai vadu izvads ar kontaktsavienojumu uz barošanās bloku. Ja vēlaties pieslēgt vairāk kā 5m vienā virknē, tad ieteicamais slēgums būtu:

220V strāva-barošanās bloks 12V-vads Jūsu kopējās virknes garumā (piemēram 40m).Tad attiecīgi ir jālīmē/jāinstalē led lenta 8 ruļļi pa 5m vienā virknē un katra virkne atsevišķi jāpieslēdz  pie paralēli izvilktajam 12V elektrības vadam no barošanās bloka (iespējams arī no lentes strāvas pastiprinātāja).

Lai aprēķinātu, cik liels barošanās bloks ir nepieciešams LED lentei:

Pie LED lentes apraksta ir  norādīts enerģijas patēriņš W/m. Šis skaitlis ir jāreizina ar paredzēto uzstādāmo metru skaitu.

Piemērs:

10m LED lentei ar 60 diodēm metrā  SMD3528 diodēm metrā enerģijas patēriņš ir 3,6W/m

10mx3,6W=36W kopējais patēriņš. Attiecīgi jāmeklē sadaļā ‘’LED barošanās bloki‘’ bloks ar attiecīgu W simbolu un rezervi minimālais +10% =36w piemērs+10%=40w barošanās bloks

Ja attiecīgo lenti nepieciešams tikai 5m, tad barošanās bloka aprēķinam:

5m x 3,6W=18W+10%=19,8w

Visām lentēm ir nepieciešams: barošanas bloksar spriegumu (līdzstrāva).

Krāsu mainošajām RGB lentēm vēl papildus nepieciešams arī kontrolieris (skatīt sadaļā LED lentu tālvadība, LED lentu tālvadības kontrolieri).

Parasti kontrolieri ir paredzēti uz  5m RGB lentes. Ja vēlaties pieslēgt vairāk metrus, tad ir papildus jāiegādājas LED lentes pastiprinātājs (ja kopējā metrāža pārsniedz LED kontroliera maksimālo jaudu W).

Iesakām izmantot arī LED profilus. LED Lentu profili nodrošina lentes papildus dzesēšanu, līdz ar to krasi pagarinot to kalpošanas laiku.

Mēs arī neatsakām konsultāciju mūsu veikalā par LED lentu uzstādīšanu, pieslēgšanu utt.

LED dimmeri un kontrolieri.

Jebkuras LED lentes ir iespējams  dimmēt (regulēt gaismas daudzumu).

Dimmeri un lentes kontrolieri iedalās:

1)Ir kontrolējami ar radio frekvenci (nav nepieciešams tiešs tālvadības pults virziens uz kontrolieri) vai IR jeb infra frekvence (nepieciešams tiešs tālvadības pults virziens uz kontrolieri)

2)Pēc maksimālās jaudas. Parasti līdz 72W,96W,108W,144W vai jaudīgākie pat līdz 288W,360W.

3)Dimmeri, kontrolieri ar tālvadības pulti un bez. Bez pults tie parasti ir vai nu grozāmi vai nu ar skārienjūtīgu virsmu, kā arī virsmu ar pogām.

Kā ari jaunākās paaudzes kontrolieri pieejami ar Wi-fi signāla kontrolēšanu, ko iespējams vadīt arī no viedtālruņiem, ielādējot tajos speciālas aplikācijas (parasti atrodamas google play vai appstore veikalos).Ir arī pieejami vairāku zonu kontrolieri.

LED lentes pastiprinātāji.

LED lentu pastiprinātājus lieto gadījumos, kad lentes kontroliera jauda ir nepietiekama, lai nodrošinātu garāku LED lentes posmu kontrolēšanu un dimēšanu. Lai nodrošinātu pastiprinātāja darbību, tas ir pieslēdzams šādā veidā:

->220V uz pārveidotāju(barošanās bloku 12V)->

uz dimmeri  ienākošā strāva 12V->

pastiprinātājs->

LED lente.

Visu sistēmu ir iespējams pieslēgt no viena lielākas jaudas barošanās bloka vai arī no vairākiem mazākas jaudas blokiem (atkarībā no Jūsu projekta specifikas).

Esat laipni aicināti!